Adwokaci

Żórawski-Wach Porady prawne-kancelaria adwokacka

Żórawski-Wach to usługi adwokackie na wysokim poziomie. Grupa prawników stara się pomóc klientom na każdym etapie trwania sprawy. Jesteśmy ekspertami w zakresie m.in.: prawa medycznego, pracy, rodzinnego, trudnimy się obsługą spółek oraz pomagamy w mediacjach. Nasze biuro wybierają zarówno klienci indywidualni jak i podmioty gospodarcze. Dzięki spersonalizowanemu podejściu do realizowanych zadań, zaangażowaniu, zrozumiałym zasadom współpracy zyskaliśmy dużą liczbę zadowolonych klientów. Filia Kancelarii LEONCIN:, Teofile/Gać dz. 105, Telefon komórkowy: +48 602 321 251

Kancelaria DSP

Kancelaria Prawna DSP zapewnia profesjonalny pakiet usług powiązanych z prawem alimentacyjnym, spadkowym, skarbowym. Jej adwokaci zajmują się np. sprawami o ustanowienie rozdzielności majątkowej. Podejmują się też zagadnień z zakresu prawa rodzinnego: ograniczenia władzy rodzicielskiej, jak również ustalenia kontaktów z dzieckiem. Oprócz tego profesjonalizuje się w reprezentowaniu klientów w postępowaniach związanych z wystąpieniami przed organami administracji publicznej oraz w sporach z GDDKiA lub dotyczących zapłacenia należności za roboty budowlane.

Żywiecki kancelaria prawna

Kancelarie Adwokackie Pawła Żywieckiego zapewnią pomoc w zakresie porad prawnych dla przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Wyjątkowa skuteczność oferowanych działań oraz rzetelność w pracy spowodowała, iż kancelaria może poszczycić się szacunkiem pośród klientów. W naszej pracy najważniejsze jest uczciwe podejście do zleceniodawcy, jak i ogromne zaangażowanie. Pomoc prawną zapewniamy w Poznaniu. Kompleksowość oraz rzetelność to z pewnością najcenniejsze zalety współpracy z nami.

- fachowe prawne wsparcie firm gospodarczych

Żórawski-Wach Porady prawne w Warszawie

Żórawski-Wach to usługi adwokackie na najwyższym poziomie. Grupa prawników stara się doradzić klientom na każdym etapie toczenia się zlecenia. Jesteśmy specjalistami w zakresie m.in.: prawa gospodarczego, ubezpieczeń społecznych, rodzinnego, zajmujemy się obsługą spółek oraz wspieramy w rozwiązywaniu sporów. Nasze biuro wybierają zarówno osoby prywatne jak i firmy. Kancelaria zapewnia porady i usługi prawne wysokiej jakości. Filia Kancelarii LEONCIN:, Teofile/Gać dz. 105, Telefon: 22 785 62 75
Kancelaria adwokacka Żórawski, Wach, Szuster to:

Prawnik Marcin Oźminkowski

Marcin Oźminkowski to adwokat, którego kancelaria zlokalizowane jest na obszarze stolicy Wielkopolski.
Kancelaria Adwokacka cieszy się długoletnim doświadczeniem w sprawach sądowych, przeciwdziałaniu nieuczciwej konkurencji ,jak również w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Nasza Kancelaria jest zlokalizowana w samym centrum miasta. Prawnik Marcin Oźminkowski namawia klientów z obszaru całego kraju do kontaktu za pomocą adresu e-mail i strony www , a także do przyjścia do biura kancelarii w centrum Poznania.