Basanti - planszówki i gry karciane

Kategoria: 
Adres firmy: 
Św. Marcin 49, Poznań, Polska
REGON: 
NIP: 
6692377438

„Planszówki” – świetna zabawa dla całej rodziny.

Gry planszowe są na powrót bardzo popularne. Jest tak nie bez powodu. Gry planszowe to świetna zabawa dla małych i dużych. „Planszówki” to fantastyczny sposób na wykorzystanie spokojnego wieczoru w gronie rodziny i przyjaciół.
Gry planszowe to obietnica niezapomnianej przygody i ogromna porcja dobrych wrażeń. Wytwórcy zapewniają nam intrygującą oraz rozbudowaną fabułę. Każdy szczegół jest zaplanowany i ma znaczenie. Oprawa graficzna gier robi duże wrażenie. Dostajemy do ręki zestaw pełen wielokolorowych części wykonanych z tworzyw bardzo dobrej jakości.
Gry planszowe to zabawa dla każdego - bez względu na wiek. ”Planszówki” uczą i bawią – rozwijają między innymi: zdolność logicznego myślenia, przewidywania, pracy w grupie.
Basanti – duży katalog gier planszowych.
Wysoka jakość – konkurencyjna cena.

Sklep wirtualny Basanti to szeroki wybór ”planszówek” dla każdego. Sklep oferuje na przykład: gry fantasy, historyczne i przygodowe. Zabawy w sam raz na domową imprezę i na romantyczny wieczór „we dwoje”. Gry dla rodziców, dla dzieci oraz dla całej rodziny.
Sklep Basanti to ciekawe promocje, niskie ceny oraz błyskawiczna wysyłka. Pracownicy Basanti oferują wsparcie przy doborze najwłaściwszej, dostosowanej do upodobań i wymagań kupujących gry.
Zachęcamy do sprawdzania oferty serwisu!

Kup idealną ”planszówkę” i baw się dobrze.

Wpis dzięki uprzejmości www.gryplanszowe-basanti.pl

Facebook: 
Google+: 
Twitter: 
Telefon: 
609 996 548