Doradztwo finansowe

Firma Eko Claim

Firma Eko Claim zlokalizowana w UK zapewnia profesjonalną pomoc w otrzymaniu zwrotu kosztów z powodu wypadku na obszarze Anglii.
Grono przeszkolonych pracowników z firmy Eko Claim występuje w imieniu klienta w rozmowach z adwokatem, zajmuje się tłumaczeniem niezbędnych dokumentów, a także bierze udział w postępowaniu o odszkodowanie. Wypadek w pracy, lub kolizja drogowa w Wielkiej Brytanii? – Teraz otrzymanie zadośćuczynienia jest niesamowicie szybkie!
Firma towarzyszy poszkodowanemu w całym postępowaniu odszkodowawczym, oferując pomoc, a także wsparcie merytoryczne.

Omega Project – Obsługa inwestycji

Chciałbyś, by Twoja inwestycja została zrealizowana idealnie z koncepcją oraz Twoimi oczekiwaniami? Zleć ją takiej firmie jak Omega Project w Poznaniu. Uda nam się sprostać warunkom dyktowanym nawet przez bardzo wymagających zleceniodawców. Grupa ekspertów pracująca dla firmy proponuje usługi takie, jak kompleksowy nadzór inwestycji, project management, a także inwentaryzację nieruchomości. Możemy zagwarantować m.in.: opracowanie kosztorysu robót budowlanych, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe obiektów.

OMEGA Project

Firma Omega Project, posiadająca ogromne doświadczenie, jak i stabilną pozycję na polskim rynku, zajmuje się wielobranżowym nadzorem inwestycji w zakresie budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, czy też instytucji państwowych. Załoga fachowców wchodząca w skład firmy gwarantuje usługi takie, jak generalny nadzór inwestycji, okresowe przeglądy budynków, a także wycenę budynków. Wysokie kwalifikacje, dobry kontakt z klientem, czy też rzetelność to cechy, przez które firma może pochwalić się stale rosnącym gronem kontrahentów.

Agrobankier.pl

Firma Agrobankier została założona przede wszystkim z myślą o farmerach – znajdą tu oni ofertę kredytową zaaprobowaną przez wykwalifikowanych doradców, przeczytają ciekawe wiadomości oraz zapoznają się z obszernym działem ogłoszeń o sprzedaży maszyn. Agrobankier pomaga rolnikom w wybraniu, a także zrealizowaniu pożyczki na zakup urządzeń potrzebnych w gospodarstwie domowym, jak również kredytu hipotecznego. Dzięki doświadczonej grupie pracowników, wysokiej jakości pracy i indywidualnemu podejściu do klienta, firma może pochwalić się coraz większym zaufaniem wśród rolników.

OMEGA Project

Spółka Omega Project, która posiada ogromne doświadczenie i stabilną pozycję na rodzimym rynku, trudni się kompleksową obsługą inwestycji w obszarze budownictwa handlowego, jednorodzinnego, jak również instytucji państwowych. Trudnimy się szeroko pojęta obsługą różnych inwestycji. Naszemu zakładowi można powierzyć przykładowo wykonawstwo w obszarze budownictwa mieszkalnego lub biurowego. Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz doświadczenie to cechy, za sprawą których Omega Project może pochwalić się ciągle rosnącym gronem klientów.

ITTI

Na swoim koncie mamy już wiele międzynarodowych projektów, realizowanych z dotacji z Unii dla firm. Firma ITTI Spółka z .o.o. z Wielkopolski posiada w tej kwestii