Edukacja Nauka

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowu

Dietetyka - poradnictwo, ratownictwo medyczne, czy też i pielęgniarstwo – naukę na tych i wielu innych kierunkach oferuje Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu.
Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu oferuje kandydatom świetne przygotowanie do wykonywanego zawodu, dobrze wyposażone sale oraz możliwość zdobywania umiejętności w wielu obszarach.
Zespół wykwalifikowanych wykładowców, dobrze wyposażona baza dydaktyczna, jak i rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że WSM Sosnowiec jest jedną z najbardziej polecanych szkół medycznych na Śląsku.

Wyższa Szkoła Medyczna Sosnowiec

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu gwarantuje zainteresowanym szeroki wybór fakultetów takich jak Dietetyka w sporcie oraz Edukacja seksualna i wychowanie do życia w rodzinie. Kadra składająca się z renomowanych wykładowców, znaczna pula pieniędzy na dofinansowanie, jak i elastyczny plan wykładów to tylko parę z atutów, jakimi może pochwalić się Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu. Mocną stroną naszej placówki z pewnością są wykładowcy z konkretnej dziedziny, a także kompleksowa baza naukowa. Posiadamy m.in. świetnie doposażone pracownie specjalistyczne, czytelnię z książkami naukowymi.

Szkoła Global Lanuage Academy Wrocław

Specjalnością przedsiębiorstwa Bochem jest produkcja i sprzedaż najwyższej klasy opakowań tekturowych, jak również tektur falistych. Firma zajmuje się produkcją pudełek z tektury. Firma Bochem, która ma swoją siedzibę w Luboniu, ciągle poszerza swoją ofertę, aby sprostać najbardziej wyszukanym oczekiwaniom klienta – od niewielkich odbiorców, po firmy oraz koncerny. Grono zawodowców, bogate doświadczenie w branży , jak również indywidualne podejście do klienta to zalety, które charakteryzują przedsiębiorstwo.

Wste.szczecin.pl

Uczelnia WSTE Szczecin proponuje profesjonalne studia na kierunku Transport oraz Edukacja Techniczno-Informatyczna. Oferujemy duży pakiet kierunków ścisłych, bezpłatne studia podyplomowe i inżynierskie. Uczelnia WSTE przyjmuje chętnych z całego kraju. Poprzez lata naszej pracy wykształciliśmy sporo doskonałych ekspertów. E-mail: rektorat(at)wste.szczecin.pl.
Strona

Mądry Maluch dydaktyka

Atrakcyjna propozycja edukacyjna i kadra profesjonalnych nauczycieli wyróżniają Przedszkole Językowe Mądry Maluch. Z oferty jednostki, która poza rutynową nauką języka angielskiego proponuje także innowacyjną naukę wiedzy przyrodniczej oraz zasad bezpieczeństwa, skorzystało już duże grono opiekunów. Przedszkole znajduje się na obszarze Rumi i zaprasza do kontaktu drogą telefoniczną. Zapraszamy do kontaktu za pomocą adresu e-mail: przedszkole@madrymaluch.edu.pl. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, tel. 698-719-060.