Fotografia

Studio Cezary Sawicki

Cezary Sawicki trudni się robieniem zdjęć od wielu lat, zatem proponowane przez niego fotografie, czy też nagrywane filmy charakteryzują się profesjonalizmem oraz rewelacyjną jakością. Zdjęcia weselne, z imprezy plenerowej lub przyjęcia urodzinowego, a także filmy promocyjne i reportażowe tworzone przez firmę Cezarego Sawickiego cieszą się dużą popularnością.

Studio Cezary Sawicki

Sawicki Film Production to firma, której powierzyć można wykonanie fotografii oraz filmów, które zarejestrują niecodziennie uroczystości. Zdjęcia ślubne, z imprezy firmowej, czy też przyjęcia urodzinowego, a także filmy reklamowe i instruktażowe nakręcone przez fotografa cieszą się dużą popularnością. Prócz propozycji dla Przyszłych Małżonków mają również coś dla firm – podejmą się nakręcenia filmu m.in.: reklamowego bądź instruktażowego.

Firma Air Photobooth

Czy wiesz, że Air Photobooth w Wielkopolsce to wyłączny na terenie Polski producent nadmuchiwanej fotobudki – przenośnego urządzenia do wywoływania zdjęć, idealnie sprawdzającego się na eventach? Oferowane przez nas produkty to idealne połączenie oryginalnego wyglądu z bardzo dobrą jakością wykonywanych fotografii – Fotobudki to niezwykła atrakcja i zabawa podczas trwania wszystkich imprez firmowych. Bardzo często klienci zamawiają fotobudkę na wesele – my zapewniamy wykwalifikowaną radę przy wyborze najlepszego produktu oraz niskie ceny.