Hotele

Trzygwiazdkowy Hotel Royal

Centrum szkoleniowo-integracyjne Chudnij-z-nami specjalizuje się w terapii otyłości i nadwagi. Kursy na temat zdrowego odżywiania się , a także spotkania z dietetykami pomogły już dużej grupie osób walczących z nadwagą. Strona internetowa została stworzona dla użytkowników z całej Polski. Nie zwlekaj, zapoznaj się z ofertą na portalu www.chudnij-z-nami.pl.
forum skuteczne odchudzanie

Trzygwiazdkowy Hotel Royal

Wakacje CLM to fachowe biuro podróży z szeroką ofertą wakacji zagranicznych. Oferujemy także wyjazdy do Turcji. Oferujemy wyjazdy dla klientów z całej Polski, mamy atrakcyjne oferty last minute. Dzięki nam możesz spędzić urlop jadąc np. do Tunezji. Nasze biuro ma siedzibę na terenie Krakowa, organizujemy wycieczki turystyczne wielu dobrze znanych touroperatorów działających na polskim rynku. Za sprawą CLM Holidays można wypoczynku m.in. w Portugalii, Hiszpanii, Turcji i Grecji.

Ośrodek Wypoczynkowy Łochów

Planujesz uroczystość rodzinną niedaleko stolicy? Możesz tę uroczystość urządzić w XIX-wiecznym kompleksie Pałac Łochów. Polecamy przejrzyste pokoje rodzinne, przygotowujemy uroczystości weselne, konferencje – w Pałacu mieści się SPA. Zadbamy o to, żeby każdy gość Pałacu czuł się komfortowo. Naszą wizją jest wspieranie polskości, powrót do korzeni. Nasz obiekt cechuje duża kolekcja dzieł sztuki,  pomieszczenia pełne są prac artystów  , takich jak m.in. J. Lewandowskiego.