Kursy i szkolenia

Nauka Języka Chorwackiego chorwacjacafe.pl

Język, kultura, najciekawsze zakątki, kuchnia, ludzie w Chorwacji – to informacje, jakie zamieszczane są na portalu chorwacjacafe.pl.

W ten sposób osoby, które planują urlop w tym miejscu – pierwszy czy następny - mogą znaleźć szeroką informację w różnym zakresie - przykładowo miejsc noclegowych, koncertów.

Nie brakuje tutaj zarazem wywiadów, ciekawostek, fotografii, dzięki którym można obejrzeć ciekawe zakątki Chorwacji - zrodziły się z zainteresowania nią.

Szkoła języków obcych Global Language Academy

Możemy nauczyć Cię komunikowania się w języku obcym, pomożemy przygotować się do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu gimnazjalnego albo do zdobycia certyfikatu FCE itd. To wszystko zapewni Ci szkoła Global Language Academy z Wrocławia. W naszej szkole masz możliwość zapisać się na kurs językowy metodą ciekawych konwersacji m.in.: norweskiego, portugalskiego. Wystarczy tylko wybrać optymalną opcję nauki. W naszej placówce możesz zapisać się na lekcje portugalskiego oraz zajęcia przez skype. Nauczając języków wykorzystujemy m.in.

OSK Astra

Zamierzasz zdobyć prawo jazdy na skuter albo samochód osobowy? Ośrodek Szkolenia Kierowców ASTRA Michał Jan Goździk z Poznania zaprasza wszystkich entuzjastów dwóch bądź czterech kółek na kurs. Tym co wyróżnia firmę od pozostałych tego typu przedsiębiorstw jest sporo atrakcji dla kursantów – vouchery na kolejne szkolenia, ubrania przeciwdeszczowe, a także przydatne upominki. Można się do nas zapisać na kurs prawa jazdy w kategoriach np.: A i B. Prócz tego proponujemy jazdy doszkalające przed egzaminem.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu PARiS

Biuro księgowe Vindex oferuje porady rachunkowe na profesjonalnym poziomie. Kompetentny personel wyróżnia się ogromnym doświadczeniem, nieustannie udoskonala swoją wiedzę. Firma posiada filię w Poznaniu. Aby się skontaktować trzeba przesłać formularz na witrynie www.vindex.net.pl. Oferujemy firmom obsługę spraw podatkowo-prawnych, reprezentacje firm podczas spraw sądowych, zajmujemy się także doradztwem z zakresu prawa pracy. Telefon: +48 61 66 18 558, Faks: +48 61 66 21 173

Polska Akademia Rozwoju i Sportu PARiS

Chcesz się profesjonalnie wykształcić jako menadżer sportu? Zgłoś się do Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w Lubelskiem. W tej placówce oferujemy zajęcia z wiedzy teoretycznej oraz praktyczne. Dostępne są nie tylko kursy trenerskie, ale również warsztaty w wybranej dyscyplinie. Klienci mogą zaliczyć kurs m.in. na lekkoatletykę jak i sport wojskowy. Kurs trenera umożliwia pełnoprawne wykonywanie zawodu, tzn. tworzenie zajęć rekreacyjnych, w tym np. przygotowywanie uczniów do rywalizacji sportowej.