Medycyna

Skomed – Centrum Rehabilitacji

W Centrum Rehabilitacji SKOMED z Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę doświadczonych specjalistów. Zarazem w naszej placówce, jak również w warunkach domowych, możemy zaoferować szeroki wachlarz zabiegów wspomagających leczenie. Rehabilitację możemy zaoferować młodszym oraz dorosłym. W zakresie fizykoterapii wykonujemy m.in. laseroterapię i terapię ultradźwiękami(elektrostymulacje, falę uderzeniową itp).

Skomed – Centrum Rehabilitacji w Bydgoszczy

W Centrum Rehabilitacji SKOMED z Bydgoszczy trafisz pod opiekę najlepszych fizykoterapeutów. Zarówno w naszej przychodni, jak i w domu chorego, proponujemy szeroki zakres zabiegów wspomagających leczenie. Szeroka gama zabiegów medycznych obejmuje zabiegi takie, jak galwanizację, kinesiology taping, magnetoterapię, drenaż limfatyczny, masaż segmentarny, czy też terapię metodą NDT Bobath. Grupa najlepszych rehabilitantów, niskie ceny, doskonałe podejście do pacjenta, spersonalizowana opieka, jak również ogromna gama zabiegów to atuty, które cechują klinikę rehabilitacji.

Pracownia Analityki Medycznej LABmedical

LABmedical wyróżnia miły personel, który gwarantuje najlepsze badania specjalistyczne.
Grono wykwalifikowanych laborantów, promocyjne ceny, czy też bogate doświadczenie to zalety cechujące laboratorium LABmedical.
Pacjentom oferujemy badania w obszarze przykładowo schorzeń tarczycy, dedykowane mężczyznom po skończeniu 40 lat oraz DNA na podstawie wymazu policzka (zrobione w certyfikowanym laboratorium). Specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowana kadra, to nasze atuty, które gwarantują profesjonalną obsługę w zakresie usług laboratoryjnych.

Przychodnia i Laboratorium Eskulap

Dzięki sprzętowi znanych firm oraz praktyce naszych pracowników oferujemy fachową i błyskawiczną obsługę pacjentów w laboratorium należącym do NZOZ Przychodni Eskulap w Sieradzu. Oferujemy między innymi rzetelne badania biochemiczne, kału, markerów nowotworowych, nerek,w kierunku wykrywania cukrzycy – badania i analizy realizujemy na najlepszej aparaturze. Propozycja badań dotyczy np. oznaczania grupy krwi, badań koagulogicznych. Można się również zbadać w zakresie tarczycy czy alergii korzystając z kompleksowych pakietów badań.

Laboratorium Genmed.pl

Chciałabyś sprawdzić stopień pokrewieństwa między dzieckiem a prawdopodobnym ojcem? Badanie wykona Genmed w Poznaniu. Wymaz pobrać można z wewnętrznej strony policzka – samemu albo udając się do jednej ze współpracujących z nami placówek, które mamy w każdym województwie. Stopień pokrewieństwa ustala się przez analizę DNA dziecka, domniemanego ojca (oraz dodatkowo matki). Termin oczekiwania to kilka dni roboczych. Prócz badań DNA na stopień pokrewieństwa robionych na potrzeby prywatne podejmujemy się badań na potrzeby wymiaru sprawiedliwości.

Genmed.pl - Laboratorium

Laboratorium Diagnostyki molekularnej Genmed proponuje swoim klientom analizy pokrewieństwa. Profesjonalne laboratorium, zaopatrzone w doskonałej klasy sprzęt i doświadczony zespół to obietnica fachowej obsługi. Siedziba spółki jest umiejscowione w stolicy Wielkopolski, lecz z oferty badań korzystają klienci z całej Polski. W celu uzyskania konkretnych informacji można telefonować na numer: 61 853 32 38.
W każdym etapie analizy genetycznej kontrolowana jest stosowana metoda i zgodność z procedurami.

Studio nowych możliwości

Gabinet SNM to atrakcyjny zestaw usług psychologicznych zapewnianych przez prawdziwych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo dobre kwalifikacje, nabyte umiejętności zawodowe oraz członkostwo w organizacjach branżowych, pozwalają na oferowanie usług doskonałej jakości. Nasza siedziba mieści się w Skierniewicach. Przez lata naszej działalności mieliśmy szansę pomóc bardzo dużej ilości osób, które polecają nas swoim znajomym. Zapraszamy! - Tel: 695 378 352, kopytek.wojciech@gmail.com.