Motoryzacja

Vivaro transport

Profesją firmy Vivaro jest transport podróżnych , jak również pakunków z Polski do Niemiec, Holandii i Belgii. Grono fachowych kierowców , jak również wygoda podczas jazdy to powody dlaczego z propozycji przewoźnika korzysta coraz większe grono chętnych. Firma obsługuje centrum Polski. Kierowca odbiera osoby spod podanego punktu. Rzetelne informacje ,jak i opis każdej usługi przewozowej można poznać kontaktując przez numer tel. 514 955 440.
Więcej

Firma promująca Przyklejanie.pl

Chcesz zmienić stary kolor auta albo jego środka? Skorzystaj z pomocy Przyklejanie.pl. Zajmujemy się oznaczaniem samochodów - zmianą koloru lakieru , a także innymi usługami. Marka zapewnia car wrapping, zmianę odcienia witryn , a także skuteczną reklamę zewnętrzną. Najnowocześniejsze urządzenia, kreatywna kadra, wysoka klasa materiałów i promocyjne ceny to cechy, za sprawą których przedsiębiorstwo cieszy się dużym zainteresowaniem.

Regeneracja z AUTO-REGE

Przedsiębiorstwo Auto – Rege trudni się naprawą przekładni kierowniczych. Polecamy usługi na najwyższym poziomie – działamy błyskawicznie i do każdego zamówienia nastawiamy się z szczerym zaangażowaniem dbając o każdy detal realizacji. Firma posiada siedziby w trzech miastach: Wałbrzychu, Lesznie oraz Kożuchowie. ul. Zachodnia 12 64-100 Leszno Na rynku prowadzimy działalność od dłuższego czasu, poszczególne usługi udostępniamy dla klientów firmowych, oferujemy pełne bezpieczeństwo wykonywanych przez nas usług.

Turbo Centrum Serwis

Przeglądając rozmaite oferty zakładów, świadczących naprawę części do pojazdów - a zwłaszcza turbosprężarek - znalazłem Turbo Centrum Serwis Turbosprężarek. To przedsiębiorstwo, które zajmuje się regeneracją turbosprężarek każdej marki a co ważne – w każdym typie aut osobowych, dostawczych, budowlanych, ciągnikach oraz wielu innych. Turbina jest najpierw szczegółowo sprawdzana, by odszukać przyczynę awarii i stopień szkody. Odnawianie zawiera oczyszczenie turbosprężarki (zwłaszcza np.