Polityka prawo

Adwokat Sylwia Kołton

Adwokat Sylwia Kołton udziela porady prawne w zakresie prawa cywilnego, odszkodowania i zadośćuczynienia, prawa rodzinnego , a także obsługi wspólnot mieszkaniowych. Kancelaria Adwokacka ma duże doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sprawach rozwodowych, o wykroczenia , jak również o podział majątku. Solidność, dyskrecja , a także doświadczenie to zalety, które chwali stale poszerzające się grono klientów Prawnik Sylwii Kołton. Państwa sprawy rozwiązujemy łącząc długoletnie doświadczenie oraz ogromną erudycję wykształconej grupy prawników.

Wśród naszych usług można znaleźć:

Blog kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski rodzinne-prawo.pl

Nie wyrażenie zgody żony lub męża na rozwód, zakłócanie spotkań z dzieckiem – to przykładowe problemy z jakimi na co dzień spotykają się pracownicy z Kancelarii Prawnej Chróścielewska&Chróścielewski w Łodzi. W obecnych czasach klienci coraz częściej zwracają się do prawników o pomoc w kwestii rozwodu, ograniczenia praw rodziców, opieki i kurateli, jak i zgody na wyjazd dziecka na stałe za granicę. Biuro adwokackie doradza w takich kwestiach jak przykładowo: rozwody, uzyskanie alimentów, zaprzeczanie ojcostwa, uzyskanie zgody na wydanie paszportu.

Blog Kancelarii Adwokackiej Chróścielewski&Chróścielewska

Przyjęcie spadku, dziedziczenie a rozwód - to zagadnienia dla ciebie niezrozumiałe? Sprawdź blog spadkowe-prawo.pl prowadzony przez Kancelarię Prawną Chróścielewska&Chróścielewski z Łodzi, a wyszukasz tu wiele praktycznych artykułów. Prawo spadkowe może zdawać się zawiłe – jeśli nie rozumiemy jego przepisów możemy mieć duże problemy. Z naszych tekstów czytelnicy uzyskają informacje co należy zrobić w sytuacji gdy kiedy mamy np. nabyć spadek po kimś bliskim.

Blog o prawie pracy kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski

W dzisiejszych czasach wiele czyta się o wypadkach przy pracy, łamaniu praw pracowników oraz o niezgodnym z prawem zwolnieniu zatrudnionej osoby, jednak wielu pracujących nie dochodzi swoich praw, nie mając wiedzy dotyczącej prawodawstwa. Swoją pomoc prawną realizuje w formie bezpośrednich kontaktów z łodzianami i za pomocą bloga, prowadzonego na stronie prawo-praca.pl. Omawiane są tutaj różne sprawy przykładowo dla osób, które są zatrudniane. Wchodząc na witrynę kancelarii przekonasz się w jakich kwestiach jeszcze mogą pomóc ci prawnicy z Łodzi.

Blog o Prawie Cywilnym Kancelarii Chróścielewska i Chróścielewski

Kancelaria Chróścielewska i Chróścielewski zaprasza do odwiedzania bloga – co tydzień zamieszczamy na nim katalog przydatnych porad. Publikacje te pisane są przez rzetelnych fachowców, którzy cały czas pogłębiają swoją wiedzę. Strona zarządzana jest przez wykwalifikowanych prawników z Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska i Chróścielewski, którzy swoją wiedzą chcą dzielić się z klientami. Nabytą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem dzielą się nie tylko podczas spotkań z klientami, ale także na blogu cywilne-prawo.pl. Porady prawne na wysokim poziomie?

Blog o prawie karnym kancelarii Chróścielewska & Chróścielewski

Przedsiębiorstwo mik-pol.com.pl oferuje sprzedaż zdrowych owoców oraz warzyw. W ofercie znajdują się najwyższej jakości warzywa i owoce z kraju, jak również z zagranicy.
Firma respektuje najważniejsze regulacje z zakresu ochrony środowiska, planuje również wdrożenie systemu HACCP. Oferta dostępna jest w serwisie: www.mik-pol.com.pl. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z niej.
Mik-pol.com.pl: czytaj więcej

Kancelaria Prawna – Sprawy Rozwodowe

Powody rozpadu małżeństwa są różnorodne – od niedogadywania się po przemoc. Tego typu kwestiami zajmuje się Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza z Warszawy. Od wielu lat zajmuje się kwestią rozwodu. Każdy klient oraz jego przypadek traktowane są przez radcę prawnego indywidualnie. Pomaga rozmową oraz poszukuje optymalnych strategii. Długoletnie doświadczenie, zrozumienie i dyskrecja to zalety, które wyróżniają mecenasa Pawła Budrewicza spośród innych.

Sprawy rozwodowe, prawo spadkowe Chróścielewscy

Kancelaria Chróścielewska & Chróścielewski to fachowa pomoc w dziedzinie prawa rodzinnego i opiekuńczego , majątkowego, karnego. Grono wykwalifikowanych pracowników zajmuje się sprawami sądowymi takimi, jak ustalenie ojcostwa, ustalenie stosunku pracy, sprostowanie świadectwa pracy, czy też stwierdzenie nabycia spadku. Pomagamy też w prawie karnym (m.in. pełnomocnik oskarżycieli prywatnych) oraz cywilnym (m.in. sprawy gospodarcze). Cechuje nas świetna organizacja pracy oraz kreatywne rozwiązania.

Prawo rodzinne i gospodarcze Chróścielewscy

Kancelaria Adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego gwarantuje pomoc prawną w formie przygotowywania pism procesowych, w tym sporządzania aktów oskarżenia, jak również obronę przed sądami. Grupa doświadczonych pracowników trudni się sprawami sądowymi takimi, jak ubezwłasnowolnienie, sprawy o eksmisję, wydawanie opinii z zakresu prawa pracy, czy też stwierdzenie nabycia spadku. Udzielamy porad w w Łodzi – jesteśmy grupą wykwalifikowanych specjalistów. Podzieliwszy się swoimi problemami mogą liczyć na profesjonalną pomoc.

Strony