Technika

Silniki kołnierzowe

Silniki to główny produkt, który można zamówić w prowadzonym przez nas sklepie Wamasz w Olsztynie. Każdy z nich to urządzenie wysokiej jakości, który można wykorzystać do różnych celów.
Silniki indukcyjne o mocy od 0,04 kW do 355 kW jednobiegowe, dużej mocy, kołnierzowo-łapowe, przeciwwybuchowe oraz inne mamy w sprzedaży w korzystnych cenach. Do nich posiadamy również elementy zamienne oraz świadczymy pełen serwis.

Windpoldźwig platformy

Ruchome chodniki i schody, dźwigi towarowe, dźwigi dla osób niepełnosprawnych, dźwigi szybowe od znanych koncernów ma w swoim asortymencie Windopoldźwig Dostępny asortyment to m.in. ruchome chodniki i schody. Oferujemy krótkie terminy dostarczenia towaru, bezproblemowy oraz szybki montaż oraz konkurencyjne ceny. W katalogu Galeria na stronie internetowej znajdują się gotowe realizacje, które stały się wizytówką firmy. Dział księgowości: Aldona Załuska, tel. (68) 457 43 03, aldona.zaluska@windpoldzwig.pl

TLP Lokalizator uszkodzeń kabli,wykrywacze metali i przewodów

Skrótowo: infrastruktura podziemna. Technologie LP to fachowa pomoc w obszarze lokalizacji infrastruktury znajdującej się pod ziemią. Do oferty produktowej można zaliczyć m.in. wykrywacze instalacji podziemnych, co więcej w sprzedaży są również produkty używane. Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól, Email: poltorak@wykrywanie.com.pl Firma świadczy usługi konserwacyjne, posiada także szeroki pakiet szkoleń , z zakresu obsługi nabytych sprzętów.

Windy dla niepełnosprawnych Windpoldźwig

Dział Ofertowania:Wojciech Kustel. +48 509 279 997wojciech.kus@windpoldzwig.plWindpoldzwig.pl to firma, która oferuje dźwigi różnego typu. Niezawodność sprowadzanych produktów, ich konkurencyjne ceny oraz fachowy montaż sprawiły, iż liczba zadowolonych klientów firmy sukcesywnie wzrasta. Gwarantujemy szybkie terminy dostarczenia towaru, sprawny i szybki montaż oraz atrakcyjne ceny. W katalogu Galeria na stronie internetowej znajdują się wykonane zamówienia, które stały się wizytówką firmy.

AGP Advanced Graphene Products

Advanced Graphene Products produkuje grafen, który powstaje z ciekłego metalu, ten nietypowy proces został stworzony przez Politechnikę Łódzką. Dzięki tej metodzie powstawania bardzo korzystne staje się wypuszczanie na rynek znaczących grafenowych płatów o świetniej jakości w rozsądnej cenie. W ofercie sklepu kupić można grafen poliwarstwowy oraz płytki do badań. Instytucjami partnerskimi spółki są np. Politechnika Łódzka.