Uroda

usuwanie owłosienia laserem poznań najtaniej

Beauty & Beauty to salon pielęgnacji urody wykonujący depilację laserową różnych części ciała takich, jak bikini, pleców, jak i karku.
Laserowe usuwanie owłosienia i depilacja miejsc intymnych to najszybsza metoda na pozbycie się niepotrzebnego owłosienia – w gabinecie Beauty & Beauty pod Poznaniem włosy usuwane są za pomocą lasara Vectus.

Rzetelna obsługa, korzystne ceny oraz wieloletnie doświadczenie to atuty, za sprawą których z usług gabinetu kosmetycznego Beauty & Beauty korzysta duża grupa zadowolonych klientów.

Twoja wizażystka i stylistka w jednym Elena Daff

Specjalizacją wizażystki Eleny Daff od dawna jest tworzenie oryginalnych makijaży wieczorowych oraz ślubnych, jak również nauka makijażu i obsługa sesji fotograficznych. Na co dzień pracuje z klientami indywidualnymi oraz agencjami modelek, profesjonalnymi fotografami bądź studiami urody, proponując fachową pomoc w temacie makijażu. Zaprasza do kontaktu nie tylko zainteresowane osoby prywatne, ale również wyszkolonych projektantów mody i właścicieli agencji modelek z okolic Wrocławia. Pełna oferta zamieszczona jest na witrynie edaff.pl.

Edaff Twoja stylistka i wizażystka

Elena Daff ze stolicy woj. dolnośląskiego to entuzjastka make-upu okazjonalnego, która ciągle pogłębia wiedzę i kwalifikacje. Doświadczona wizażystka tworzy makijaż wieczorowy, makijaże do pokazów mody , a także stylizacje do sesji fotograficznych. Elena Daff pracuje we Wrocławiu i bliskich miejscowościach. W trosce o najwyższą jakość wykonywanej pracy, Elena Daff bez przerwy pogłębia kwalifikacje poprzez udział w branżowych wykładach.
Edaff.pl - kliknij

Beautifulhair zagęszczanie włosów

Konikiem firmy z Poznania jest przedłużanie włosów przy użyciu pewnej metody keratynowej. Przedłużanie oparte jest o dowolne odcienie pasemek przy wykorzystaniu oryginalnych włosów indyjskich znanej włoskiej firmy. Salon realizuje usługi w swojej siedzibie na terenie Poznania. Zachęcamy do skorzystania z promocji zamieszczonych pod adresem: www.beautifulhair.com.pl.
Beautifulhair.com.pl - kliknij