Usługi

Zaawansowane Technologie Lokalizacji Podziemnej TLP

Specjalizacją firmy Technologie Lokalizacji Podziemnej jest detekcja instalacji podziemnych, tras kablowych oraz metali. Co więcej, TLP proponuje także usługi pomiarowe dla energetyki, jak i naprawę detektorów.
W interesującym asortymencie przedsiębiorstwa znajdziemy detektory znanych marek takich, jak Leica i Tomkat, szukacze przewodów, jak również georadary.
Przeszkolone grono pracowników, doskonałej klasy sprzęt, ekspresowa realizacja zlecenia, a także przystępne ceny to zalety, które wyróżniają firmę TLP.

Mastarklima

Urządzenie do klimatyzacji to gwarancja komfortu w trakcie upałów. Tego typu rozwiązania gwarantuje firma Mastar we Wrocławiu.
Prowadzimy współpracę z renomowanymi markami, które mogą zaoferować higieniczne klimatyzatory zgodne z wymogami technicznymi.
Poza szerokim asortymentem różnorodnych typów możemy zapewnić także bezpieczny montaż urządzeń. Samo wykonanie zamówienia nie zabiera wiele czasu – zaledwie 1-2 dni. Wcześniej sporządzamy wycenę i zawieramy umowę.

Kamieniarstwo - Ross-Stone

Z kamienia można wykonać bardzo dużo przedmiotów – od konstrukcji budowlanych aż po artystyczne dzieła. Sprzedaż kamienia ozdobnego i architektonicznego to oferta przedsiębiorstwa P.P.H.U. ROSS w Czersku.

Łupki, kamień polny cięty albo otoczaki to przykładowy| materiał, który możemy zaproponować. Wykorzystuje się go np. do konstruowania ścian, nóg od stołu, oczek wodnych oraz wielu innych produktów.

Usługi brukarskie

Firma brukarska Rem-Budex gwarantuje wszystkim wysokiej jakości usługi brukarskie oraz ogrodnicze takie, jak m.in. wykonanie tarasu z kostki betonowej, korytowanie, przygotowanie podłoża w ogrodzie, czy też wertykulację trawników i prace ogrodnicze.
Impregnacja kostki, a także zaprojektowanie ogrodu poprzedzone jest darmowymi konsultacjami, w trakcie których klient może przedstawić swoje zamierzenia – Rem-Budex przygotowuje indywidualny projekt dla każdego klienta.

REPOZ - układanie kostki brukowej

Firma Repoz oferuje tworzenie tarasów z kostki granitowej, instalowanie ogrodzenia, zagospodarowywanie terenów zielonych, a także sprzedaż kostki brukowej.
Repoz oferuje wykonanie bezpłatnego kosztorysu w pełni przystosowanego do potrzeb klienta, wysokiej klasy towary i fachowe usługi na wysokim poziomie.
Grupa fachowców, niewygórowane ceny, czy też szybkość obsługi to walory, dzięki którym firma brukarska cieszy się wciąż rosnącą popularnością wśród klientów.

Szpachlowanie Marcin Zieliński

Zakład budowlany Marcin Zieliński poleca kompleksowe remonty mieszkań w Łodzi. Od kilkunastu lat oferujemy remonty lokali, w tym m.in. kuchni, dzięki dużemu doświadczeniu bez problemu poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Centrala firmy zlokalizowana jest peryferiach Łodzi. Klientów z Pabianic i Łodzi przedsiębiorstwo namawia do zadawania pytań telefonicznie oraz do zapoznania się z interesującym wyborem usług na stronie internetowej.

Najwyższej jakości KAMIEŃ OGRODOWY Skład Koronowo

Masz problemy, o których chciałbyś zapomnieć z żoną, ale nie umiecie się dogadać? Doznania psychotyczne, lęki częściej zdarzają się w tym życiu.
Nasza działalność - przemiany.org zapewnia pomoc terapeutyczną. Nasi fachowcy gwarantują skuteczną terapię małżeńską. Napisz do najrzetelniejszego fachowca w kraju: www.przemiany.org
Strona internetowa przemiany.org

Marcin Zieliński renowacja wnętrz

Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Marcin Zieliński oferuje remonty oraz prace wykończeniowe. Wśród usług przedsiębiorstwa znajdziemy przede wszystkim renowacje pomieszczeń, układanie cegły klinkierowej oraz obróbka otworów okiennych. Centrala firmy zlokalizowana jest na terenie Pabianic. Klientów z Pabianic i okolic przedsiębiorstwo zachęca do złożenia wizyty w siedzibie biura i do zapoznania się z szerokim wachlarzem usług na witrynie online.

Zakład Poligraficzny

Art-druk kaszerowanie wykonuje dla Państwa opakowania bez nadruku, które mogą być wzbogacone termodrukiem. Umożliwiamy szybki transport kupionych opakowań – nasi pracownicy z miłą chęcią służą radą. Klienci firmy Art Druk zwracają uwagę na profesjonalizm, najwyższą jakość opakowań i gadżetów oraz szybkie wykonywanie zleceń, jak również konkurencyjne ceny. Na rynku jesteśmy aktywni od ponad dwóch dekad, co sprawia, że proponujemy wszystkim kontrahentom wyłącznie wysokiej jakości usługi.